Catering dietetyczny Rakoniewice​

Catering dietetyczny z Rakoniewic – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Rakoniewic i okolicach!

Dieta pudełkowa w Rakoniewicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Rakoniewic będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rakoniewic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rakoniewic

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rakoniewic

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rakoniewicach

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rakoniewic

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Rakoniewice – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Rakoniewice – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Rakoniewice! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Rakoniewicach nie ma innego menu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Rakoniewice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Rakoniewice - catering dietetyczny Rakoniewice

Dietę pudełkową do Rakoniewic może zamówić każdy!

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!