Catering dietetyczny Raszyn​

Catering dietetyczny z Raszyna – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Raszyna i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Raszynie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Raszyna

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Raszyna

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Raszyna

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Raszynie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Raszyna

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Raszyn – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Raszyn – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Raszyn! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Raszynie nie posiada osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Raszyn - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Raszyn - catering dietetyczny Raszyn

Dietę pudełkową do Raszyna mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z nami zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!