Catering dietetyczny Reda​

Catering dietetyczny z Redy – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu , nie czekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Redzie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Redzie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Redy będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Redy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Redy

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla osób którzy chcą połączyć pare diet w jedność i zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Redy

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Redzie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Redy

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Reda – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Reda – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Reda! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Redzie nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Reda - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Reda - catering dietetyczny Reda

Dietę pudełkową do Redy mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering!