Catering dietetyczny Rembertów​

Catering dietetyczny z Rembertowa – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Rembertowa i okolicach!

Dieta pudełkowa w Rembertowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rembertowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rembertowa

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedność i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rembertowa

Odmiana diety skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rembertowie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rembertowa

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Rembertów – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Rembertów – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Rembertów! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Rembertowie nie ma innego jadłospisu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Rembertów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Rembertów - catering dietetyczny Rembertów

Catering dietetyczny do Rembertowa może zamówić każdy!

Prosto określony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy duże zakresy kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!