Catering dietetyczny Rogoźno​

Catering dietetyczny z Rogóźna – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Rogóźna i okolicach!

Dieta pudełkowa w Rogoźnie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rogóźna

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rogóźna

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla ludzi chcących złączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rogóźna

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rogoźnie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rogóźna

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Rogoźno – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Rogoźno – skorzystaj z diety testowej w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Rogoźno! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Rogoźnie nie posiada osobnego menu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Rogoźno - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Rogoźno - catering dietetyczny Rogoźno

Catering dietetyczny do Rogóźna może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas sprawa tak samo prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!