Catering dietetyczny Ruda Śląska​

Catering dietetyczny z Rudy Śląskiej – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Rudy Śląskiej i okolicach!

Dieta pudełkowa w Rudzie Śląskiej – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rudy Śląskiej

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rudy Śląskiej

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rudy Śląskiej

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rudzie Śląskiej

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rudy Śląskiej

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Ruda Śląska – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Ruda Śląska – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Ruda Śląska! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Rudzie Śląskiej nie posiada innego menu dla klientów diety testowej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Ruda Śląska - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Ruda Śląska - catering dietetyczny Ruda Śląska

Dietę pudełkową do Rudy Śląskiej może zamówić każdy!

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu , dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa PowerMeal!