Catering dietetyczny Rudy​

Catering dietetyczny z Rud – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Rud i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Rudach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rud

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rud

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla osób którzy chcą połączyć pare diet w jedną i zapewnić sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Keto charakteryzuje się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rud

Rodzaj diety skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rudach

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kalorii. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rud

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Rudy – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Rudy – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Rudy! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Rudach nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Rudy - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Rudy - catering dietetyczny Rudy

Dietę pudełkową do Rud mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!