Catering dietetyczny Rumia​

Catering dietetyczny z Rumi – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Rumi i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Rumi – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rumi

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rumi

To najbardziej normalny rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rumi

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rumi

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rumi

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Rumia – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Rumia – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Rumia! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Rumi nie ma innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Rumia - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Rumia - catering dietetyczny Rumia

Dietę pudełkową do Rumi może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, sięgające do 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering dietetyczny!