Catering dietetyczny Rybnik​

Catering dietetyczny z Rybnika – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący również pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny w Rybniku i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Rybniku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rybnika

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rybnika

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rybnika

Odmiana diety skierowanej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rybniku

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kalorii. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rybnika

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Rybnik – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Rybnik – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Rybnik! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Rybniku nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Rybnik - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Rybnik - catering dietetyczny Rybnik

Catering dietetyczny do Rybnika może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z nami zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal ta kwestia jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii , osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!