Catering dietetyczny Rząska​

Catering dietetyczny z Rząski – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Rząsce i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Rząsce – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Rząski będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rząski

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rząski

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedność i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rząski

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rząsce

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rząski

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Rząska – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Rząska – skorzystaj z próbnej w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Rząska! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Rząsce nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Rząska - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Rząska - catering dietetyczny Rząska

Dietę pudełkową do Rząski może zamówić każdy!

Jasno określony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla PowerMeal sprawa jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!