Catering dietetyczny Rzeszów​

Catering dietetyczny z Rzeszowa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Rzeszowie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Rzeszowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rzeszowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rzeszowa

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku ukierunkowane dla ludzi chcących złączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rzeszowa

Rodzaj diety skierowanej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rzeszowie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z małą ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rzeszowa

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Rzeszów – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Rzeszów – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Rzeszów! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Rzeszowie nie posiada osobnego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Rzeszów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Rzeszów - catering dietetyczny Rzeszów

Dietę pudełkową do Rzeszowa mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas sprawa jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii , sięgające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering dietetyczny!