Catering dietetyczny Serock​

Catering dietetyczny z Serocka – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Serocku i okolicach!

Dieta pudełkowa w Serocku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Serocka

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Serocka

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku ukierunkowane dla ludzi chcących złączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Serocka

Rodzaj diety przeznaczonej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Serocku

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Serocka

Założenie niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Serock – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Serock – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Serock! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Serocku nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Serock - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Serock - catering dietetyczny Serock

Catering dietetyczny do Serocka może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa tak samo banalna jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!