Catering dietetyczny Siechnice​

Catering dietetyczny z Siechnic – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Siechnicach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Siechnicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Siechnic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Siechnic

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób chcących złączyć pare diet w jedność i zapewniając sobie zdrową budowę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Siechnic

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Siechnicach

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kalorii. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Siechnic

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Siechnice – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Siechnice – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Siechnice! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Siechnicach nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Siechnice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Siechnice - catering dietetyczny Siechnice

Dietę pudełkową do Siechnic mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas sprawa tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kcal na dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering dietetyczny!