Catering dietetyczny Siedlce​

Catering dietetyczny z Siedlec – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Siedlcach i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Siedlcach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Siedlec

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Siedlec

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety . Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie prawidłową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Siedlec

Rodzaj diety skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Siedlcach

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z małą ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Siedlec

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Siedlce – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Siedlce – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Siedlce! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Siedlcach nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Siedlce - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Siedlce - catering dietetyczny Siedlce

Catering dietetyczny do Siedlec może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!