Catering dietetyczny Siepraw​

Catering dietetyczny z Sieprawia – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Sieprawia i okolicach!

Dieta pudełkowa w Sieprawiu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Sieprawia będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Sieprawia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Sieprawia

To najbardziej normalny rodzaj diety . Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku ukierunkowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Sieprawia

Rodzaj diety skierowanej dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Sieprawiu

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Sieprawia

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Siepraw – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Siepraw – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Siepraw! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Sieprawiu nie posiada osobnego jadłospisu dla klientów diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Siepraw - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Siepraw - catering dietetyczny Siepraw

Dietę pudełkową do Sieprawia może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie zakresy kalorii na dzień, osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering dietetyczny!