Catering dietetyczny Sierpc​

Catering dietetyczny z Sierpca – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu , nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Sierpca i okolicach!

Dieta pudełkowa w Sierpcu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Sierpca

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Sierpca

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Sierpca

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Sierpcu

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Sierpca

Zamiar niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Sierpc – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Sierpc – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Sierpc! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Sierpcu nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Sierpc - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Sierpc - catering dietetyczny Sierpc

Catering dietetyczny do Sierpca może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering dietetyczny!