Catering dietetyczny Skawina​

Catering dietetyczny z Skawiny – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna działający również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu , nie zwlekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Skawinie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Skawinie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Skawiny będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Skawiny

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Skawiny

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób którzy chcą połączyć kilka diet w jedność i zapewnić sobie prawidłową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Skawiny

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Skawinie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Skawiny

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Skawina – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Skawina – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Skawina! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Skawinie nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Skawina - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Skawina - catering dietetyczny Skawina

Catering dietetyczny do Skawiny może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy wysokie opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!