Catering dietetyczny Skoczów​

Catering dietetyczny z Skoczowa – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Skoczowie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Skoczowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Skoczowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Skoczowa

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową budowę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Skoczowa

Rodzaj diety pudełkowej skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Skoczowie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Skoczowa

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Skoczów – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Skoczów – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Skoczów! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Skoczowie nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Skoczów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Skoczów - catering dietetyczny Skoczów

Catering dietetyczny do Skoczowa może zamówić każdy!

Prosto określony cel to prawie połowa sukcesu , dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia jest tak samo prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii , osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!