Catering dietetyczny Słupca​

Catering dietetyczny z Słupcy – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Słupcy i okolicach!

Dieta pudełkowa w Słupcy – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Słupcy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Słupcy

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Słupcy

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Słupcy

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Słupcy

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Słupca – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Słupca – skorzystaj z próbnej w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Słupca! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Słupcy nie posiada innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Słupca - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Słupca - catering dietetyczny Słupca

Catering dietetyczny do Słupcy może zamówić każdy!

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii , sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering dietetyczny!