Catering dietetyczny Słupsk​

Catering dietetyczny z Słupska – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Słupsku i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Słupsku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Słupska

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Słupska

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Słupska

Rodzaj diety skierowany dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Słupsku

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Słupska

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Słupsk – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Słupsk – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Słupsk! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Słupsku nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Słupsk - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Słupsk - catering dietetyczny Słupsk

Catering dietetyczny do Słupska może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla PowerMeal sprawa tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!