Catering dietetyczny Sopot​

Catering dietetyczny z Sopotu – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Sopocie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Sopocie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Sopotu będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Sopotu

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Sopotu

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety . Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie zdrową budowę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Sopotu

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Sopocie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Sopotu

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Sopot – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Sopot – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Sopot! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Sopocie nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Sopot - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Sopot - catering dietetyczny Sopot

Catering dietetyczny do Sopotu może zamówić każdy!

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas sprawa jest tak samo banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!