Catering dietetyczny Sosnowiec​

Catering dietetyczny z Sosnowca – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Sosnowca i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Sosnowcu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Sosnowca

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Sosnowca

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla osób którzy chcą połączyć pare diet w jedną i zapewnić sobie zdrową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta keto wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Sosnowca

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Sosnowcu

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Sosnowca

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Sosnowiec – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Sosnowiec – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Sosnowiec! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Sosnowcu nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety testowej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Sosnowiec - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Sosnowiec - catering dietetyczny Sosnowiec

Dietę pudełkową do Sosnowca mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas ta kwestia tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii , osiągające do 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering dietetyczny!