Catering dietetyczny Spytkowice​

Catering dietetyczny z Spytkowic – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Spytkowic i okolicach!

Dieta pudełkowa w Spytkowicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Spytkowic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Spytkowic

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Spytkowic

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Spytkowicach

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Spytkowic

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Spytkowice – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Spytkowice – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Spytkowice! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Spytkowicach nie ma osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Spytkowice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Spytkowice - catering dietetyczny Spytkowice

Dietę pudełkową do Spytkowic mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii , sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering!