Catering dietetyczny Śrem​

Catering dietetyczny z Śremu – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Śremu i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Śremie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Śremu

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Śremu

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedność oraz zapewnić sobie prawidłową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta keto wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Śremu

Odmiana diety pudełkowej przeznaczonej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Śremie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z małą ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Śremu

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Śrem – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Śrem – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Śrem! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Śremie nie ma osobnego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Śrem - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Śrem - catering dietetyczny Śrem

Dietę pudełkową do Śremu mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to prawie połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!