Catering dietetyczny Starachowice​

Catering dietetyczny z Starachowic – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający także pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Starachowicach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Starachowicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Starachowic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Starachowic

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, wchodzących w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną i zapewnić sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Starachowic

Rodzaj diety skierowanej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Starachowicach

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z bardzo małą ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Starachowic

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Starachowice – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Starachowice – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Starachowice! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Starachowicach nie posiada osobnego menu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Starachowice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Starachowice - catering dietetyczny Starachowice

Dietę pudełkową do Starachowic może zamówić każdy!

Jasno określony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia tak samo prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie opcje kalorii , sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!