Catering dietetyczny Stargard​

Catering dietetyczny z Stargardu – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Stargardzie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Stargardzie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Stargardu będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Stargardu

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Stargardu

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, wchodzących w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedną i zapewnić sobie prawidłową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Stargardu

Odmiana diety przeznaczonej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Stargardzie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Stargardu

Zamiar niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Stargard – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Stargard – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Stargard! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Stargardzie nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Stargard - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Stargard - catering dietetyczny Stargard

Dietę pudełkową do Stargardu mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy duże zakresy kalorii , sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!