Catering dietetyczny Stary Sącz​

Catering dietetyczny z Starego Sącza – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Starym Sączu i okolicach!

Dieta pudełkowa w Starym Sączu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Starego Sącza

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Starego Sącza

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach ukierunkowane dla osób chcących złączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Starego Sącza

Odmiana diety pudełkowej przeznaczonej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Starym Sączu

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Starego Sącza

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Stary Sącz – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Stary Sącz – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Stary Sącz! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Starym Sączu nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Stary Sącz - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Stary Sącz - catering dietetyczny Stary Sącz

Catering dietetyczny do Starego Sącza może zamówić każdy!

Jasno określony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii , sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!