Catering dietetyczny Sterkowiec​

Catering dietetyczny z Sterkowca – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Sterkowca i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Sterkowcu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Sterkowca

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Sterkowca

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Sterkowca

Odmiana diety przeznaczonej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Sterkowcu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kalorii. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Sterkowca

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Sterkowiec – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Sterkowiec – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Sterkowiec! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Sterkowcu nie posiada innego menu dla klientów diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Sterkowiec - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Sterkowiec - catering dietetyczny Sterkowiec

Dietę pudełkową do Sterkowca mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas sprawa tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy duże zakresy kalorii , osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!