Catering dietetyczny Stęszew​

Catering dietetyczny z Stęszewa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający również pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Stęszewa i okolicach!

Dieta pudełkowa w Stęszewie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Stęszewa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Stęszewa

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi chcących złączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Stęszewa

Rodzaj diety przeznaczonej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Stęszewie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore warianty kalorii. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Stęszewa

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Stęszew – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Stęszew – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Stęszew! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Stęszewie nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Stęszew - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Stęszew - catering dietetyczny Stęszew

Dietę pudełkową do Stęszewa mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas sprawa jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, osiągające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!