Catering dietetyczny Suwałki​

Catering dietetyczny z Suwałek – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Suwałkach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Suwałkach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Suwałek

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Suwałek

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową budowę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Suwałek

Rodzaj diety pudełkowej skierowanej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Suwałkach

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Suwałek

Założenie niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Suwałki – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Suwałki – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Suwałki! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Suwałkach nie posiada osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Suwałki - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Suwałki - catering dietetyczny Suwałki

Dietę pudełkową do Suwałek mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!