Catering dietetyczny Swadzim​

Catering dietetyczny z Swadzimia – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Swadzimia i okolicach!

Dieta pudełkowa w Swadzimie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Swadzimia będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Swadzimia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Swadzimia

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku ukierunkowane dla osób którzy chcą połączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże ograniczenie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Swadzimia

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Swadzimie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Swadzimia

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Swadzim – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Swadzim – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Swadzim! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Swadzimie nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Swadzim - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Swadzim - catering dietetyczny Swadzim

Dietę pudełkową do Swadzimia mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak samo banalna jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, osiągające do 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa PowerMeal!