Catering dietetyczny Swarzędz​

Catering dietetyczny z Swarzędza – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Swarzędzu i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Swarzędzu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Swarzędza

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Swarzędza

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Swarzędza

Odmiana diety skierowany dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Swarzędzu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Swarzędza

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Swarzędz – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Swarzędz – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Swarzędz! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Swarzędzu nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Swarzędz - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Swarzędz - catering dietetyczny Swarzędz

Catering dietetyczny do Swarzędza może zamówić każdy!

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla PowerMeal sprawa jest tak samo prosta jak z schudnięciem, posiadamy wysokie opcje kalorii , osiągające do 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!