Catering dietetyczny Świebodzin​

Catering dietetyczny z Świebodzina – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, nie czekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Świebodzinie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Świebodzinie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Świebodzina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Świebodzina

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla osób chcących połączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową budowę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Świebodzina

Rodzaj diety skierowany dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Świebodzinie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Świebodzina

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Świebodzin – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Świebodzin – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Świebodzin! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Świebodzinie nie posiada innego menu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Świebodzin - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Świebodzin - catering dietetyczny Świebodzin

Catering dietetyczny do Świebodzina może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!