Catering dietetyczny Świętochłowice​

Catering dietetyczny z Świętochłowic – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Świętochłowicach i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Świętochłowicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Świętochłowic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Świętochłowic

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Świętochłowic

Rodzaj diety skierowanej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Świętochłowicach

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Świętochłowic

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Świętochłowice – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Świętochłowice – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Świętochłowice! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Świętochłowicach nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Świętochłowice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Świętochłowice - catering dietetyczny Świętochłowice

Catering dietetyczny do Świętochłowic może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal sprawa tak samo prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa nasz catering!