Catering dietetyczny Szczecin​

Catering dietetyczny z Szczecina – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Szczecinie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Szczecinie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Szczecina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Szczecina

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety . Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedność i zapewnić sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Szczecina

Odmiana diety skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Szczecinie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Szczecina

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Szczecin – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Szczecin – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Szczecin! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Szczecinie nie posiada osobnego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Szczecin - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Szczecin - catering dietetyczny Szczecin

Dietę pudełkową do Szczecina może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z nami zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!