Catering dietetyczny Szczytno​

Catering dietetyczny z Szczytna – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Szczytnie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Szczytnie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Szczytna

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Szczytna

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Szczytna

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Szczytnie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z małą ilością kalorii co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Szczytna

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Szczytno – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Szczytno – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Szczytno! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Szczytnie nie posiada innego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Szczytno - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Szczytno - catering dietetyczny Szczytno

Catering dietetyczny do Szczytna może zamówić każdy!

Prosto określony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal sprawa tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!