Catering dietetyczny Tarnów​

Catering dietetyczny z Tarnowa – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Tarnowie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Tarnowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Tarnowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Tarnowa

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę mięśni zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Tarnowa

Odmiana diety skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Tarnowie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Tarnowa

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Tarnów – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Tarnów – skorzystaj z próbnej w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Tarnów! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Tarnowie nie posiada innego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Tarnów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Tarnów - catering dietetyczny Tarnów

Dietę pudełkową do Tarnowa może zamówić każdy!

Jasno określony cel to połowa osiągnięcia , dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii , sięgające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering dietetyczny!