Catering dietetyczny Tarnowo Podgórne​

Catering dietetyczny z Tarnowa Podgórnego – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Tarnowa Podgórnego i okolicach!

Dieta pudełkowa w Tarnowie Podgórnym – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Tarnowa Podgórnego

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Tarnowa Podgórnego

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedność i zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Tarnowa Podgórnego

Rodzaj diety pudełkowej skierowanej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Tarnowie Podgórnym

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Tarnowa Podgórnego

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Tarnowo Podgórne – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Tarnowo Podgórne – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Tarnowo Podgórne! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Tarnowie Podgórnym nie ma innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Tarnowo Podgórne - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Tarnowo Podgórne - catering dietetyczny Tarnowo Podgórne

Catering dietetyczny do Tarnowa Podgórnego może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas sprawa tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa nasz catering dietetyczny!