Catering dietetyczny Tczew​

Catering dietetyczny z Tczewa – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Tczewa i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Tczewie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Tczewa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Tczewa

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Tczewa

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Tczewie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Tczewa

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Tczew – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Tczew – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Tczew! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Tczewie nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Tczew - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Tczew - catering dietetyczny Tczew

Dietę pudełkową do Tczewa może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla PowerMeal sprawa jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie opcje kalorii , sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!