Catering dietetyczny Tenczynek​

Catering dietetyczny z Tenczynka – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący również pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny w Tenczynku i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Tenczynku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Tenczynka

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Tenczynka

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób którzy chcą połączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie zdrową budowę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Tenczynka

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Tenczynku

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Tenczynka

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Tenczynek – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Tenczynek – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Tenczynek! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Tenczynku nie ma innego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Tenczynek - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Tenczynek - catering dietetyczny Tenczynek

Catering dietetyczny do Tenczynka może zamówić każdy!

Jasno określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak samo banalna jak z schudnięciem, oferujemy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering dietetyczny!