Catering dietetyczny Toruń​

Catering dietetyczny z Torunia – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Torunia i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Toruniu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Torunia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Torunia

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Torunia

Odmiana diety skierowany dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Toruniu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Torunia

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Toruń – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Toruń – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Toruń! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Toruniu nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Toruń - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Toruń - catering dietetyczny Toruń

Dietę pudełkową do Torunia mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii , sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!