Catering dietetyczny Trzebinia​

Catering dietetyczny z Trzebini – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Trzebini i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Trzebini – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Trzebini będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Trzebini

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Trzebini

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi chcących złączyć kilka diet w jedną i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Trzebini

Rodzaj diety przeznaczonej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Trzebini

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Trzebini

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Trzebinia – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Trzebinia – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Trzebinia! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Trzebini nie posiada osobnego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Trzebinia - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Trzebinia - catering dietetyczny Trzebinia

Catering dietetyczny do Trzebini może zamówić każdy!

Jasno określony cel to połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową usunąć nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!