Catering dietetyczny Trzebnica​

Catering dietetyczny z Trzebnicy – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Trzebnicy i okolicach!

Dieta pudełkowa w Trzebnicy – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Trzebnicy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Trzebnicy

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób chcących złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową formę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Trzebnicy

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Trzebnicy

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Trzebnicy

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Trzebnica – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Trzebnica – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Trzebnica! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Trzebnicy nie posiada innego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Trzebnica - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Trzebnica - catering dietetyczny Trzebnica

Dietę pudełkową do Trzebnicy mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii , sięgające nawet 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!