Catering dietetyczny Tuszyn​

Catering dietetyczny z Tuszyna – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny w Tuszynie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Tuszynie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Tuszyna będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Tuszyna

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Tuszyna

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Tuszyna

Odmiana diety skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Tuszynie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Tuszyna

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Tuszyn – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Tuszyn – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Tuszyn! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Tuszynie nie ma osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Tuszyn - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Tuszyn - catering dietetyczny Tuszyn

Catering dietetyczny do Tuszyna może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii , sięgające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering!