Catering dietetyczny Wadowice​

Catering dietetyczny z Wadowic – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu , szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Wadowicach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Wadowicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Wadowic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Wadowic

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Wadowic

Odmiana diety skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Wadowicach

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z małą ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Wadowic

Zamiar niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Wadowice – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Wadowice – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Wadowice! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Wadowicach nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Wadowice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Wadowice - catering dietetyczny Wadowice

Catering dietetyczny do Wadowic może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas sprawa jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże zakresy kalorii , sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!