Catering dietetyczny Wejherowo​

Catering dietetyczny z Wejherowa – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie czekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Wejherowa i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Wejherowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Wejherowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Wejherowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Wejherowa

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie zdrową formę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Wejherowa

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Wejherowie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kalorii. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Wejherowa

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Wejherowo – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Wejherowo – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Wejherowo! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Wejherowie nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Wejherowo - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Wejherowo - catering dietetyczny Wejherowo

Dietę pudełkową do Wejherowa może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa sukcesu , dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!