Catering dietetyczny Wielopole​

Catering dietetyczny z Wielopola – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Wielopolu i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Wielopolu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Wielopola będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Wielopola

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Wielopola

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Wielopola

Odmiana diety przeznaczonej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Wielopolu

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Wielopola

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Wielopole – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Wielopole – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Wielopole! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Wielopolu nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Wielopole - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Wielopole - catering dietetyczny Wielopole

Dietę pudełkową do Wielopola mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!