Catering dietetyczny Wilamowice​

Catering dietetyczny z Wilamowic – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Wilamowicach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Wilamowicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Wilamowic będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Wilamowic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Wilamowic

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Wilamowic

Rodzaj diety skierowany dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Wilamowicach

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Wilamowic

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Wilamowice – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Wilamowice – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Wilamowice! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Wilamowicach nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Wilamowice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Wilamowice - catering dietetyczny Wilamowice

Dietę pudełkową do Wilamowic mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering dietetyczny!