Catering dietetyczny Wilkowice​

Catering dietetyczny z Wilkowic – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Wilkowicach i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Wilkowicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Wilkowic będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Wilkowic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Wilkowic

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla osób chcących złączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Wilkowic

Rodzaj diety pudełkowej skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Wilkowicach

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Wilkowic

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Wilkowice – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Wilkowice – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Wilkowice! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Wilkowicach nie ma innego menu dla klientów diety testowej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Wilkowice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Wilkowice - catering dietetyczny Wilkowice

Catering dietetyczny do Wilkowic może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii na dzień, osiągające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering!