Catering dietetyczny Włocławek​

Catering dietetyczny z Włocławka – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , nie zwlekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Włocławku i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Włocławku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Włocławka

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Włocławka

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Włocławka

Odmiana diety skierowanej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Włocławku

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z bardzo małą ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Włocławka

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Włocławek – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Włocławek – skorzystaj z diety testowej w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Włocławek! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Włocławku nie ma innego menu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Włocławek - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Włocławek - catering dietetyczny Włocławek

Dietę pudełkową do Włocławka mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!